ВНИМАНИЕ!!!

  • 2012-06-27

    На 28.06.2012 г.

    от 06:00 ч. до 11:00 ч.

    /четвъртък/

    на територията на В.с. „Санта Марина"

    ще се извърши вторично пръскане срещу насекоми по растенията.

    Умоляват се всички собственици и гости на комплекса да затворят прозорците си и да не оставят пране по терасите си!

    Виж тук

Онлайн резервации