2012-06-27
На 28.06.2012 г.
от 06:00 ч. до 11:00 ч.
/четвъртък/
на територията на В.с. „Санта Марина"
ще се извърши вторично пръскане срещу насекоми по растенията.
Умоляват се всички собственици и гости на комплекса да затворят прозорците си и да не оставят пране по терасите си!
Виж тук