2012-06-26
На 28.06.2012 г
от 00:30 ч.
/четвъртък срещу петък/
на територията на В.с. „Санта Марина"
ще се извърши планирано пръскане срещу комари на открито.
Умоляват се всички собственици и гости на комплекса да затворят прозорците си и да не оставят пране по терасите си!
Виж тук